קרבנו בשטח

(1 הצבע)
  • צפיות: 1276
  • הדפס
  • דוא"ל

סיפורים אישיים: ינואר 2015

קרבנו

רביעי, 11 פברואר 2015 09:17
סיפורים אישיים: ינואר 2015

סיכום סיפורי הצלה בזכות פדיון נפש לחודש ינואר 2015

למסירת שמות לפדיון נפש: 03-9091313

 

09/01/2015

ביום רביעי האחרון הרגשתי חלשה, היו לי סחרחורות וכאבים במקומות שונים. בעלי חזר מהעבודה ומיד שראה אותי אמר "מה קרה לך?" עניתי: "לא יודעת מהבוקר אני לא מרגישה טוב. אולי זה סתם איזה וירוס".

 

  "את מאוד חיוורת. בואי עכשיו לרופא". הרופא כבר שלח אותנו מיד למיון לערוך בדיקות דם, זה נראה לו משהו פנימי. שעות במיון ואני סובלת.

 

סוף סוף ב 7 בבוקר הגיעו תוצאות: "גברת, צר לי לבשר לך אך התוצאות מראות שיש לך זיהום שהתפשט בכל הגוף. המקור הוא בכליה, לכן אין ברירה אחרת חייבים לכרות את הכליה" נבהלתי ופרצתי בבכי. בעלי ניסה להבין מהרופא איך הזיהום הגיע למצב כל כך חמור, אבל אני לא הייתי מוכנה לקבל את המצב.

 

אמרתי לבעלי: "תתקשר עכשיו לרב רפאל זר ותבקש פדיון נפש". "גברת" הרופא אמר, "בואי תחתמי פה על המסמכים של הניתוח, צריך להזדרז כל רגע המצב נהיה יותר מסוכן". "אני לא חותמת לפני שאני מתייעצת עם הרב שלי".

 

הרב הבטיח שמיד אחרי התפילה הוא יערוך לי פדיון נפש ראשונה ואמר: "בעזרת השם תבשרו לי בשורות טובות".

 

אחרי 6 שעות ביקשתי שיערכו בדיקות נוספות לפני שנכנסים לניתוח. הרופא הגיע עם התוצאות ואמר: "המקרה שלך לא רגיל, במקום שהמצב יחמיר התוצאות הרבה יותר טובות! הזיהום הפסיק להתפשט ונוכל לטפל בו באמצעות מתן אנטיביוטיקה בלבד!"

 

תודה לך הרב על שהצלת אותי מניתוח וכריתת כליה!.

 

בברכה: זיווה ש.

 

15/01/2015

שמי סימון ואני מגיע לשיעורי מורנו הרה"ג רפאל זר שליט"א באור יהודה, אני מכיר את כל הדיסקים של הרב כמעט בעל-פה וכן מתייעץ עם הרב בכל צעד ושעל.

 

זכיתי פעמים רבות לראות כיצד מתקיימות ברכותיו ועצותיו בין לטוב ובין למוטב. רציתי לשתף אתכם בישועה האחרונה שקרתה לפני מספר ימים. לפני שבועיים אבא שלי הי"ו מעד ונפל, מיד כל בני הבית מיהרנו שכן ראינו אותו נאנק מכאבים.

 

הזמנו במהרה אמבולנס וחששנו מאוד לפגיעה חמורה. כאשר הגענו לבית החולים התממש חששנו כשאחר בדיקה וצילום בישר לנו הרופא שבעקבות הנפילה נשברה חוליה בגבו, נפלה ונדחסה בחוט השדרה שלו והדבר גורם לו לשיתוק בפלג גוף התחתון.

 

הרופאים טענו שכדאי לבצע ניתוח מסובך בגבו אך הכינו אותנו מראש שהסיכוי קלוש מאוד שאבי ירגיש את רגליו שוב.

 

יומיים לפני הניתוח ביקשתי ממורנו הרה"ג רפאל זר שיערוך לאבי פדיון נפש. הרב עשה את הפדיון נפש ואמר: "בעזרת השם הכל יהיה בסדר!"

 

אחרי שהניתוח הסתיים ואבי התאושש בדקו אותו הרופאים ונדהמו: אבי מרגיש שוב את רגליו! מאז התפרסם הסיפור במחלקה וכל הרופאים קראו לו 'בעל הנס'

 

ממני: סימון ר.

 

28/01/2015:

שמי יצחק ואני מגיע לשיעורי הרב כבר מס' שנים בלי לפספס. המקרה שקרה לי אתמול היה השגחה פרטית במלוא מובן המילה. אישתי הייתה בהריון, וכל ההריון הרופאים ניבאו שהילד אינו ילד רגיל ויש לו מום בלב.

 

אנו בס"ד שומרי תורה ומצווות ובשום אופו לא הסכמנו לעשות הפלה, למרות שכנועיהם של כל הרופאים. דעתם הייתה נחרצת ואף רופא לא נתן לנו תקווה שזה בספק.

 

פניתי לרב וסיפרתי לו את דעת הרופאים. הרב אמר: "נעשה פדיון נפש ובעזרת השם הילד יהיה בריא ושלם!"

 

אתמול ב3 וחצי בלילה התחילו הצירים, נסענו מיד לבית חולים ועדכנו את המיילדות בדברי הרופאים בהמהלך ההריון אך הוספנו "אתם תראו שהילד יוולד בריא ושלם כמו שהבטיח הרב!"

 

אחרי שעה וחצי בחדר לידה אישתי ילדה בן בריא בכל רמ"ח איבריו ושס"ה גידיו! ואני בטוח שהישועה ראינו היא בזכות הפדיון נפש שעשה לנו הרה"ג רפאל זר שליט"א! (יצחק ו.)

 

אהבתם? תנסו גם את אלו