נשים בקרבנו

(2 הצבעות)
 • צפיות: 745
 • הדפס
 • דוא"ל

החסרונות הם המיוחדות שבך!

קרבנו

חמישי, 03 דצמבר 2015 10:02
החסרונות הם המיוחדות שבך!

התוצאה הייתה מדהימה: אלבום ובו תמונות אישה יפהפיה וצעירה, ללא שום פגם. זה בשבילך", אמרה לו. "שיהיה לך לפחות אלבום עם תמונות של אישה מושלמת למראה, כי במציאות אינני..."

 

 

קייט, אישה בת 40 פלוס, החליטה לערוך לבעלה האהוב מתנה ליום הולדתו. היא הלכה לויקטוריה קרליין הלטום, צלמת מיוחדת המתמחה בפוטושופ, וביקשה ממנה לצלם אותה תמונות לבוק, ואת התמונות להעביר לעיבוד בפוטושופ שישדרג את התמונות והיא תראה צעירה יותר, רזה יותר וללא אף קמט.

 


התוצאה הייתה מדהימה: אלבום ובו תמונות אישה יפהפיה וצעירה, ללא שום פגם. זה בשבילך", אמרה לו. "שיהיה לך לפחות אלבום עם תמונות של אישה מושלמת למראה, כי במציאות אינני..."

 

הבעל קיבל את האלבום בחיוך. דפדף בין התמונות ואמר תודה לאישתו שכל כך רצתה לשמח אותו.  לאחר מכן, קיבלה הצלמת דוא"ל מבעלה של האישה. ובו אמר שכשפתח את האלבום הוא לא התפעל בכלל, להפך, הוא התאכזב!

 

"התמונות האלה, הן מקסימות וברור שאת צלמת מאוד מוכשרת, אבל זאת שמופיעה בהן איננה אישתי! "את הסרת והעלמת את כל הפגמים שלה. אמנם אני בטוח שזה בדיוק מה שהיא ביקשה ממך כשאת מעלימה את סימני המתיחה שלה, את לוקחת את התיעוד של הילדים שלי שהיו בביטנה. כאשר את מוחקת את קמטיה, את בעצם מוחקת יותר משני עשורים של צחוק ודאגה שעברנו יחד. כאשר את לא מדקקת אותה לא כפי שהיא במציאות, את מסירה את אהבתה לאפייה ואת כל הדברים הטעימים שאכלנו במשך השנים…

התמונות האלה גרמו לי להבין שאני באמת לא אומר לאשתי מספיק עד כמה אני אוהב אותה ומעריץ אותה בדיוק כפי שהיא. היא שומעת את זה ממני לעתים כל כך רחוקות, שהיא באמת חושבת שהתמונות האלה משקפות את איך שאני רוצה שהיא תראה. זה משהו שאני חייב לשפר, אז מהיום והלאה, אני מתכוון לחגוג על חוסר-המושלמות המיוחד שלה. תודה על התזכורת".

 

הלטום הודתה שהיא "בכתה כמו תינוק" אחרי שקיבלה את הדוא"ל שהפך ויראלי וגרם להרבה אחרים להתרגש עד דמעות. הצלמת סיפרה שהחליטה לפרסם אותו. "גבירותיי, אני יכולה לעשות פוטושופ כמעט לכל דבר", כתבה. "אבל אני ממליצה לכן לחשוב פעמיים. יקירינו אוהבים ומעריצים אותנו בדיוק כפי שאנחנו".

אהבתם? תנסו גם את אלו

 • שני, 30 נובמבר -0001 02:00

  תגיד תודה

  כמה צריך להודות לה' ולומר תודה על כל…
 • ראשון, 28 פברואר 2016 12:02

  המלחמה הגדולה

  "שבתם עתה מהמלחמה הקטנה וכעת אתם ניצבים לקראת…
 • שני, 30 יוני 2014 18:31

  הדלקת נרות שבת

  המשך דינים והלכות הדלקת הנרות, ברכת ההדלקה ופרטים…
 • חמישי, 02 פברואר 2017 12:34

  יש לנו אבא גדול

  אנו לא צריכים לדאוג משום דבר, יש לנו…
 • שני, 26 פברואר 2018 13:22

  ויגבה ליבו בדרכי השם

  אדם צריך להיות גאה שהוא עובד השם
 • שני, 30 נובמבר -0001 02:00

  סימנים בדרך

  אדם צריך להתבונן ולקחת מוסר מהסימנים הקטנים שמראים…