אודות

ארגון "קרבנו לעבודתך" ח"פ 580508836 

הינו ארגון להפצת יהדות, תורה וחסד. בראשות הארגון עומד מורנו 

הרה"ג רפאל זר שליט"א.

פעילותו של מורנו ורבנו החלה לפני שנים רבות עוד מהיותו נער צעיר בן 17 שנה. החל הרב לדרוש בבתי כנסיות בין מנחה לערבית מתוך אהבת ישראל ורצון לזכות את הרבים. מורנו ורבנו עבר מבית כנסת אחד למשנהו על מנת להפיץ תורה ולהאדירה. אחר חופתו היה יושב ועמל בתורה יומם ולילה בכולל של הרב טורצ'ין ביהוד והמשיך כמנהגו לדרוש בבתי כנסיות. אחר זמן קצר בשנת 1992 ייסד את השיעור המרכזי ביהוד. ההתחלה הייתה קשה מורנו הרב לא היה חס לכבודו, עבר מדלת לדלת והציע למתגוררים להגיע לבית הכנסת ולשמוע שיעור תורה. תוך זמן קצר השיעור כבר היה מוכר בציבור ומאות אנשים החלו לפקוד את בית המדרש. הרב סחף אחריו צעירים רבים וכך נפתחה הישיבה האקסטרנית הראשונה ביהוד. הבחורים שהגיעו מחללי שבתות, חסרי אמונה ודרך ארץ התעצבו וגדלו להיות בעלי בתים ואברכים יראי שמיים ובעלי חסד.

בשנת 1996 עבר מורנו הרב להתגורר בעיר פתח תקווה ומיד נוסד השיעור המרכזי בשבת המונה כיום כ350 איש. 

בשנת 2005 בעקבות בקשה מכבוד הרב נפתח שיעור נוסף באור יהודה. המונה כיום כ-300 איש.

חוץ מהשיעורים הקבועים מורנו הרב הוזמן לדרוש בכל רחבי הארץ. 

אחרי שנים של עשייה ברוכה, בשנת 2009 החליט מורנו הרב לממש את חזונו ולהרחיב אופקים, והקים את עמותת "קרבנו לעבודתך", שנועדה להיות נקודת אור לכל העולם על ידי צדקה וחסד, קירוב עם ישראל בכל האמצעים האפשריים באהבה וחיבה לדרך האמת ולבורא העולם ולהרחקת הרגלים רעים של אלימות, סמים ומידות מגונות. מוסדות "קרבנו לעבודתך" מונים כיום:

• 

• ישיבה לבעלי תשובה בתנאי פנימייה.

• כולל אברכים "מאור ישראל".

• מדרשיות ערב לנוער.

• מדרשיות ערב לבנות.

• עזרה לנזקקים.

• מכון הוצאה לאור של ספרי כבוד הרב, עלונים, חוברות, ועוד.

• הדפסת והפצת מיליוני דיסקים בעולם.

• שיעורי תורה ברחבי הארץ.

• אתר אינטרנט, אפליקציה.

• ייעוץ והכוונה לבעלי תשובה ובני זוג.

החזון של מוסדותינו הוא להגדיל, לקבץ ולבסס את קהילת "קרבנו" המונה רבבות רבבות מעם ישראל ששינו את אורח חייהם לדרך התורה בהדרכת מורנו ורבנו, ובהנהגתו לאמת הברורה ללא פשרות מתוך שמחה, אהבת השם ויראת שמיים אמיתית. וזאת נוכל לעשות על ידי בניית בניין הישיבה, גני ילדים ותלמודי תורה המקנים חינוך טהור לילדים והפצת תורה ויהדות בכל בית בישראל.

חדשות אחרונות
שיעורים בכל רחבי הארץ
שיעורים בכל רחבי הארץ

שיעורים בכל רחבי הארץ

מידי שבוע נמסרים על ידי הרה"ג רבי רפאל זר שליט"א שיעורים רבים העוסקים בנושאים מגוונים. ביניהם, דרכי התשובה, התמודדות עם ניסיונות הזמן, אורחות הבית היהודי, שלום בית ועוד. המוני יהודים שהאזינו לשיעורים אלו, נחשפו לאור היהדות וזכו לשנות את חייהם מהקצה אל הקצה ולהתקרב לאביהם שבשמים.

יעוץ ליווי והכוונה לבעלי תשובה
יעוץ ליווי והכוונה לבעלי תשובה

יעוץ ליווי והכוונה לבעלי תשובה

נוער במצוקה, בעלי תשובה ובני זוג מוצאים בכל עת אוזן קשבת, תמיכה, עידוד והכוונה אצל הרה"ג רבי רפאל זר שליט"א,  באורחות היהדות, וביעוץ להבנה ותמיכה בין בני הזוג.

עזרה ותמיכה במשפחות נזקקות
עזרה ותמיכה במשפחות נזקקות

עזרה ותמיכה במשפחות נזקקות

בכל שנה מחולקים על ידי מוסדות "קרבנו לעבודתך" למעלה מ-100.000 ₪  עבור משפחות נזקקות ומשפחות ברוכות ילדים.

ישיבה לבעלי תשובה
ישיבה לבעלי תשובה

ישיבה לבעלי תשובה

ישיבה לבעלי תשובה במסגרת פנימייתית חמה ואוהבת ויחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. במסגרת הישיבה מתקיימת פעילות לימודית לאורך כל היום, הכוללת שיעורים מרתקים מרבנים ואנשי חינוך מן השורה הראשונה, קידום ועידוד בדרכי נועם, והכוונה לאורח חיים יהודי ולהקמת בתים של תורה ויראת שמים.

הפצת דיסקים בכל העולם
הפצת דיסקים בכל העולם

הפצת דיסקים בכל העולם

בשנים האחרונות הופצו על ידי מוסדות "קרבנו לעבודתך" בכל רחבי העולם, למעלה משני מיליון דיסקים  שחוללו מהפך בללבות והשיבו המונים מעוון. יהודים רבים עד אינספור שזכו להתחבר למקור חיים באמצעות ההאזנה לדרשות אלו, שינו את חייהם וזכו להתקרב לאביהם שבשמים.

מדרשיית קרבנו לנשים ונערות
מדרשיית קרבנו לנשים ונערות

מדרשיית קרבנו לנשים ונערות

המדרשיה לבנות מתקיימת בכל יום רביעי בין השעות 20:00-22:00 ברח' יהודה הנשיא, הדר גנים, פתח תקווה. בראשות המדרשיה עומד הרה"ג רבי רפאל זר שליט"א ובמסגרתה נמסרות מידי שבוע הרצאות מרתקות ממיטב המרצים והמרצות בנושאי יהדות, חיזוק וקירוב, והכוונה להקמת בתים של תורה ויראת שמיים. כיום משתתפות במסגרת המדרשיה כארבעים בנות הזוכות להעשיר את רוחן באור היהדות.

הפצת יהדות בעולם
הפצת יהדות בעולם

הפצת יהדות בעולם

הפצת חומר תורני באמצעות עלונים שבועיים, חוברות בנושא העידוד, לוחות ברכות, הלכות שבת, מטבעות לפדיון למקומות נידחים בעולם ועוד

מדרשיות ערב
מדרשיות ערב

מדרשיות ערב

פעילות מדרשית הערב מתקיימת מידי יום בין השעות 20:30-22:00 בישיבת "קרבנו לעבודתך" רחוב הקרן 7. המדרשיה פתוחה לציבור הרחב ובמסגרתה מתקיימים לימודים בקבוצות או בחברותות עם אברכים וחונכים. המדרשיה מפעילה צוות מיוחד העמל לאתר נוער הזקוק לתמיכה, עידוד וקירוב.

פעילות עם נוער בסיכון
פעילות עם נוער בסיכון

פעילות עם נוער בסיכון

טיולים וערבי חיזוק וגיבוש לנוער בסיכון הצמא לחום ואהבה

פעילות אינטרנטית
פעילות אינטרנטית

פעילות אינטרנטית

מידי חודש בחודשו נרשמות למעלה משלושים אלף כניסות לאתר "קרבנו לעבודתך", באמצעותן זוכים אלפי יהודים  להתקרב לבורא העולם. דרך האתר ניתן לצפות בדרשות, לשאול שאלות ולרכוש ידע ביהדות. באמצעות פעילות האתר זכו יהודים רבים לחזור בתשובה ולהתקרב לאביהם שבשמים.

משמחים בבתי חולים
משמחים בבתי חולים

משמחים בבתי חולים

צוות משמחים של ארגון "קרבנו" מגיעים למחלקות הקשות בבתי החולים, מחלקים פרסים וממתקים ומחזירים את האור על פניהם של הילדים המאושפזים

תהילים לילדי ישראל
תהילים לילדי ישראל

תהילים לילדי ישראל

בכל שבת מתקבצים ילדי ישראל לקריאת תהילים להצלחת כל עם ישראל הילדים מתוגמלים בממתקים, הגרלות ופרסים מיוחדים

מעוניינים לקחת חלק בפעיליות שלנו?

 

חייגו עכשיו: 03-9091313

עכגדכדגעד

 • יום שני | 20:00

  רחוב הקרן 7

  פתח תקווה

 • יום שלישי | 21:00

  רחוב סעדיה חתוכה 70 יהוד

  השיעור השבועי ביהוד

 • יום חמישי | 21:30

  רחוב ר' יוסף קארו 3 אור-יהודה

  השיעור השבועי באור יהודה