הדפס עמוד זה

נשים בקרבנו

(3 הצבעות)
  • צפיות: 4869
  • הדפס
  • דוא"ל

סגולות ותפילות גדולות ללידה קלה

קרבנו

שלישי, 10 מאי 2016 12:04
סגולות ותפילות גדולות ללידה קלה

ההכנה הרוחנית ללידה: כל הסגולות והתפילות ללידה קלה

 

 

טבילה במקווה טהרה- זוהי סגולה ידועה ללידה קלה ולטיהור העובר מהשפעות שליליות. הטבילה היא ללא ברכה.

 

סעודת מלווה מלכה במוצאי שבת- אכילת "כזית" פת במוצאי שבת נקראת סעודת מלווה מלכה, סעודה רביעית, המשוייכת לדוד המלך עליו השלום. לסעודה זו משוייכות השפעות חיוביות רבות בתחומים שונים ביניהם עצם הלוז שבאדם ממנה יבנה כל הגוף בתחיית המתים, מקבלת כוחה מסעודה רביעית. ולנשים זוהי סגולה גדולה ללידה קלה.

 


הפרשת חלה- היא אחת משלוש המצוות המיוחדות לאישה. וידועה כסגולה גדולה ללידה קלה. הפרשה בברכה ניתן לקיים החל מ1.560 קילו קמח ואחרי ההפרשה זוהי עת רצון גדולה להתפלל ולבקש כל דבר ובמיוחד לידה קלה.

הפרשת חלה יחד עם נשים נוספות המתפללות - זוהי זכות גדולה לפתיחת שערי שמיים וקבלת כל התפילות. (ניתן להזמין ערבי הפרשות חלה עם רבניות המסבירות על כל שלב רוחני בהכנת הבצק/ סיפורים אישיים מרגשים, ללא תשלום: 03-9091313) 

 

פתיחת ההיכל על ידי הבעל- בחודש התשיעי להריון זוהי זכות לאישה ההרה

 

תפילה - יש לומר 5 מזמורי תהילים ואח"כ נוסח התפילה:


יהי רצון מלפניך ה' אלוהי ואלוהי אבותי, שבזכות מזמורים אלו שקראתי לפניך תקל מעלי את צער העיבור, ותוסיף ותתן לי כוח כל ימי העיבור שלא יותש כוחי ולא כוח העובר בשום דבר שבעולם עד כי ימלאו ימי ללדת.

 

ובבוא השעה ואשב על האבנים תשמרני ברוב חסדך מכל צער ומכל כאב ואלד בשעה טובה כתרנגולת. והולד יצא לאוויר העולם בנחת ולא בצער, ויולד בשעה טובה ומוצלחת ובמזל טוב לחיים ולשלום ולבריאות. ויגדל בחן ובחסד ובעושר ובבריאות כל הימים. ותמלא משאלות לבי ומשאלות לב אישי במידה טובה בישועה ורחמים

 

ותזכנו לגדל את בנינו בנחת ובכבוד, בתורה וביראת שמיים לחופה ולמעשים טובים. ועינינו ועיני כל קרובינו רואות ויקיים בזרענו "דור ישרים מבורך" אמן.

 

בשעת הלידה: להניח את הספר נועם אלימלך- למראשותיה של היולדת.

 

במהלך הצירים לומר מזמור ק' בתהילים "מזמור לתודה" ולהודות לה' על כל הטובות אשר גומל איתנו, ועל העובר שעומד להגיח לעולם.

א  מִזְמוֹר לְתוֹדָה:    הָרִיעוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ.
 ב  עִבְדוּ אֶת-יְהוָה בְּשִׂמְחָה;    בֹּאוּ לְפָנָיו, בִּרְנָנָה.
 ג  דְּעוּ--    כִּי יְהוָה, הוּא אֱלֹהִים:
הוּא-עָשָׂנוּ, ולא (וְלוֹ) אֲנַחְנוּ--    עַמּוֹ, וְצֹאן מַרְעִיתוֹ.
 ד  בֹּאוּ שְׁעָרָיו, בְּתוֹדָה--חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה;    הוֹדוּ-לוֹ, בָּרְכוּ שְׁמוֹ.
 ה  כִּי-טוֹב יְהוָה, לְעוֹלָם חַסְדּוֹ;    וְעַד-דֹּר וָדֹר, אֱמוּנָתו

 


תפילה ליולדת עם התחלת הצירים ובדרך לבית החולים:


יהי רצון מלפניך שתרחם עלי בתוך כל עוברות היולדות מעמך ישראל, ותצילני מפיתקה של חווה. ובעת לידתי תקל מעליי צער הלידה, ואלד בנקל בלי שום צער, בטרם יבוא חבל לי.

 

ויצא הולד לאוויר העולם ברגע קטן, בקלות, בלי שום הזק לא לי ולא לולד, ויהיה נולד בשעה טובה ובמזל טוב, לחיים טובים ולשלום ולבריאות, לחן, ולחסד, לעושר וכבוד. ואני ובעלי נגדלהו לעבודתך ולתורתך הקדגושה ולחיים טובים ולשלום.

 

ולא נהיה לא אני ולא העובר ניזוקים, לא בגוף ולא באיברים, ולא בעורקים ולא בגידים, ולא בעור ובשר ושאר כל בניין בני אדם, לא בתוך חלל הגוף ולא חוץ לחלל הגוף.

 

ואם יש בי עון מחל אותו במה שנצטערתי בכאב החבלים, ותעלה קול צעקתי עד כיסא כבודך. וסתום פי המקטרגים עלי, ויכנסו כבודך. וסתום פי המקטרגים עליי, ויכנסו לפניך כל המליצים בעדי טוב, כמידתך להיטיב להגון ולבלי הגון.

 

ויכמרו רחמיך עליי ותצילנו מכל כאב וטירוף ובהלה, ותצא השיליה בזמנה, ואהיה בריאה וטובה לעבודתך, כי אתה עונה בעת צרה, מלך רחמן ומרחם על כולם, פודה ומציל, שומע ועונה.

אהבתם? תנסו גם את אלו